SecureDyne Systems
 obejmuje całościową obsługę informatyczną małych i średnich przedsiębiorstw.
Nasze Usługi  informatyczne to pełen outsourcing IT dla  firm, od planowania rozwiązań informatycznych, wdrażania ich, doraźnej pomocy w rozwiązywaniu problemów, po długofalową opiekę i serwis.
Stosujemy najnowocześniejsze rozwiązania, które umożliwiają szybką i łatwą instalację oprogramowania, aktualizację systemów, tworzenie kopii zapasowych, odtwarzanie systemów w razie awarii oraz zdalne zarządzanie. Metody te pozwalają oszczędzać czas i koszty utrzymania firmowych sieci komputerowych.

Bazujemy na własnych, autorskich rozwiązaniach aktywnego i pasywnego 'fingerprintingu' (IDS Intrusion Detection System), które umożliwiają nam w bardzo szczegółowy sposób wykrycie prób nieautoryzowanego dostępu do systemu, modyfikacje ramek pod kątem sum kontrolnych i co za tym idzie, błyskawicznie zablokować dostęp do zaatakowanego systemu.

Mamy ogromny udział w powstawaniu składników systemowych dystrybucji DEFT dla informatyki śledczej, między innymi Sleuth'kit'a i modułów Forensics Tool. Audyt oprogramowania i sprzętu przeprowadzamy głównie korzystając z własnych rozwiązań - podpieramy się również wiedzą i badaniami największych korporacji ds. bezpieczeństwa IT, które biorą czynny udział w codziennym raportowaniu luk i uchybień poczynionych przez  twórców systemów i aplikacji.  

Posiadamy niebagatelną wiedzę z zakresu sprzętu sieciowego, stackowania i konfiguracji systemów hybrydowych. Współpracujemy z najlepszymi producentami sprzętu i oprogramowania na skalę międzynarodową. Zawsze jesteśmy o krok przed innymi - w tej branży to podstawa. Kluczem do sukcesu są odpowiednio przygotowane środowiska testowe jak również same testy, do których podchodzimy z największą starannością. Dotyczą one zarówno sprzętu, oprogramowania serwerowego jak i samych aplikacji klienckich (np. w systemach rozproszonych).

Pasja, ciągłe wyzwania, nauka, doświadczenie i ogromny wkład pracy przy opracowywaniu strategii i rozwiązań dot. bezpieczeństwa, wdrożeń i planowania to nasz niezaprzeczalny atut.

Dla nas branża IT to hołd, oddany ludziom, którzy bezpośrednio przyczynili się do wykreowania naszej indywidualnej ścieżki, podążamy nią aż po dzień dzisiejszy...