Utrzymanie infrastruktury IT


Outsourcing infrastruktury IT można podzielić na kilka podgrup. Poniżej zaprezentujemy główne obszary naszej działalności.

 • Outsourcing infrastruktury sprzętowo-systemowej
  Posiadamy wieloletnie doświadczenie w utrzymaniu, konserwacji i konfiguracji różnorakich systemów operacyjnych. Pomożemy i doradzimy w problemach codziennych, jak również postaramy się rozwiązać problemy nietypowe, zaawansowane. Kwestie sprzętowe czy to w charakterze pomocy i doboru odpowiednich komponentów lub konkretnych produktów czy rozwiążemy problemy ze sprzętem już zakupionym.
 • Bezpieczeństwo
  Wdrożymy do Państwa firmy kompletną i kompleksową ochronę. Zaawansowane systemy zabezpieczeń, backup’ów (archiwizacji danych), ochrony danych. Przygotowujemy również audyty bezpieczeństwa firmy. Czyli jakie pt. zagrożenia istnieją w Państwa infrastrukturze IT. Opracujemy kompletny raport, z uwzględnieniem metod poprawy i wyeliminowania zagrożeń. Dla przedsiębiorstw, które zatrudniają wielu pracowników, którzy współużytkują komputery i inne maszyny cyfrowe przygotowujemy specjalne polityki bezpieczeństwa. Swoisty kodeks zachowania ostrożności dla konkretnych pracowników, działów czy oddziałów.
 • Odzyskiwanie danych
  Awarie dotykają każdego, dlatego nasza firma zapewnia wysokiej jakości usługi związane z odzyskiwaniem danych oraz zapewnia jak najszybszy powrót do ciągłości działalności sprzed awarii.
 • Infrastruktura użytkownika końcowego
  Niektórzy nie są ekspertami w dziedzinie informatyki. Każda przerwa w pracy komputera bądź sieci wpływa na wyniki całej firmy. Dlatego staramy się jak najszybciej pomóc i rozwiązać bieżące problemy pojedynczego pracownika.
 • Infrastruktura sieciowa
  Najważniejsza w dzisiejszych czasach jest komunikacja. Powinno się, więc, zapewnić trwałość i niezawodność infrastruktury fizycznej. Przede wszystkim należy ją odpowiednio rozplanować, by nie przeszkadzała w codziennej pracy i miała estetyczny wygląd. Następnie przystosować ją do szybkiego rozwoju (skalowalność) i zapewnić jak największą niezawodność. Łącząc infrastrukturę kablową i bezprzewodową można uzyskać optymalne efekty.

 


Poprzednia strona: Wdrożenia
Następna strona: Testy penetracyjne