Serwery


Oferujemy spersonalizowane i wszechstronne rozwiązania serwerowe, obejmujące wybór odpowiedniego sprzętu, instalację oraz konfigurację stosownych aplikacji. Szczegółowo analizujemy potrzeby naszego klienta, wybieramy gamę adekwatnych usług (http, smtp, ftp, etc.), wdrażamy odpowiednie systemy bezpieczeństwa (firewall, backup, logi, SMTP etc.).

Potrafimy zaprojektować sieć od podstaw, a także dokonać reorganizacji i sukcesywnych zmian w dotychczas istniejącej strukturze teleinformatycznej. Dodatkowo do wykonanych instalacji i nie tylko, proponujemy administrację zdalną lub na miejscu. Ponieważ każdorazowo zapytanie jest wyceniane indywidualnie skontaktuj się z nami, a my przygotujemy ofertę dla Ciebie.

Nasze serwery opierają się zarówno o rozwiązania Open Source (np. Linux - głownie RedHat Enterprise* lub FEDORA*) jak również rozwiązania komercyjne (np. Windows Small Business Server). Rozwiązania te mogą być oparte na platformach z systemami pamięci masowej realizowanych jako macierze dysków w różnych układach RAID.
Oferta obejmuje nie tylko instalację i konfigurację serwera, ale również jego administrację oraz systematyczną aktualizację oprogramowania.

*Preferujemy serwery działające pod kontrolą systemów Linux/Unix, bazujemy w głownej mierze na tych właśnie dystrybucjach, w których zaimplementowaliśmy autorskie technologie bezpieczeństwa.


Poprzednia strona: Audyt bezpieczeństwa
Następna strona: Wdrożenie UNIX'a/Linux'a